Baskıloji Gizlilik Sözleşmesi

  • www.baskiloji.com web sitesinin üyeliği tamamen ücretsizdir, kullanıcıları elektronik posta adresleri ve kişisel bilgileri mahkeme kararı gibi özel durumlar dışında hiçbir amaçla üçüncü taraflarla paylaşılmaz. www.baskiloji.com web sitesini kullanan her kullanıcı gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılır.
  • Üye olan kullanıcıların paylaştıkları e-posta adresi, ad soyad ve diğer kişisel bilgilerin doğru olması gereklidir. Kullanıcılar kimliğini saklamak gibi amaçlarla gerçeklikten uzak bilgiler vermemelidirler.
  • Kullanıcıların sisteme girdikleri görseller de dahil olmak üzere tüm bilgilere yalnız o kullanıcı erişebilir ve bunları sadece kendisi değiştirebilir. Üyelerin veya üye olmayan kullanıcıların bir başka üye ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün olmayacaktır.
  • Üyelik kaydı sırasında kullanıcı, kendisinden istenen kişisel bilgilerden zorunlu olanlar hariç olmak üzere boş bırakma hakkına sahiptir. Paylaşmayı tercih etmedikleri bilgiler olması halinde, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değillerdir.
  • Baskıloji, üyelerine kendi belirlediği sıklıkta bilgilendirme mailleri atma hakkına sahiptir.
  • Kullanıcıların paylaşmış oldukları üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler Baskıloji’nin kendi bünyesinde istatistik oluşturmak, ürün ve hizmet geliştirme, kullanıcıları bilgilendirmek veya müşteri profili belirlemek üzere kullanılabilir.
  • Üye olan kullanıcılar, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ve cezai şart olmadan üyelikten ayrılma hakkına sahiplerdir. Üyelikten ayrılan kullanıcıların kişisel bilgileri ve diğer özel verileri hiçbir şekilde amaçları dışında kullanılmaz ve üçüncü taraflarla paylaşılmaz.
  • Site içeriklerinde Baskıloji ve iştiraki şirketlere ait olmayan site içeriklerinin bulunması halinde bu tür içeriklerden Baskıloji sorumlu tutulamaz. Gizlilik sözleşmesi diğer sitelerin içeriklerini kapsamamaktadır.

Üyelik, gizlilik ve diğer konularda görüşleriniz ve yaşadığınız problemlerle ilgili info@baskiloji.com e-posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.