Hakkımızda

BASKILOJİ

Baskıloji, kanvas tablo üreten ve bunların satışını yapan bir firmadır. Ev ve iş yerlerinizin dekoratif derinliğini artıracak, istediğiniz boyut ve görsel tercihin bulunduğu, sizi çevrenizde daha farklı kılacak kanvas tabloları hayatınızın en güzel köşelerine sunuyoruz.

Sektörel olarak Türkiye’de ciddi bir kitleye hitap etmeyi amaçlayan baskıloji, iş gücü ve piyasa olarak güçlü bir konumdadır. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üreterek, müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

Son yıllarda artan dekoratif ürünlere rağbet, Baskıloji’yi de harekete geçirmiş, artan taleplere en iyi hizmeti sunarak cevap vermeye devam etmektedir.

Sadece bulunduğu yerde değil, Türkiye genelinde başarılı bir müşteri portföyüne ulaşan Baskıloji, kanvas tablo üretiminin yanında; birçok baskılı ürün üretimi ve satışları da gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Tablo üretimi ile firmanızın tanıtım çalışmalarına büyük bir katkı sağlayan Baskıloji, çeşitli organizasyonlarınıza özel, tablolar da üretmektedir.

Kullandığımız baskı makineleri yüksek çözünürlüktedir. Biz tablolarınızı ‘’Roland’’ baskı makinesi teknolojisi ile imal ediyoruz. Dolayısıyla üretilen kanvas tablolarda, daha net ve daha canlı bir görüntü elde edilmektedir.

Kanvas Nedir?

Kanvas Tablo; ressamların tablo yapmakta kullandığı tuval bezine, dijital baskı makineleri ile yapılan baskıya verilen isimdir. Tablolarda en önemli nokta bezin kalitesidir. Tuval bezi üzerine yapılan resmin kalitesi için öncelikle kaliteli bir tuval bezi seçilmesi en önemlidir. Çünkü yüksek kalitede baskı ve iyi çözünürlükte basılan resimler 3 cm ve 5 cm olarak kasnaklanarak tablo haline dönüştürülür.

Kanvas Tablo kaliteli baskı özelliğini %100 pamuk olan bezinden almaktadır. Piyasada sentetik olarak üretilen bir çok kanvas tablo baskı ürünü satılmaktadır. Ancak bunlar baskı kalitesi ve görünüm açısından oldukça kalitesiz durmaktadır. %100 pamuklu bez üzerine yapılan kanvas tablo baskılar istenilen ölçülerde ve tasarımlar da hazırlanarak duvarınızda yerini almaktadır.

Kanvas Tablo seçerken duvar ölçülerinizi yerin şekline göre almak önemlidir. Kanvas Tablo seçiminde diğer önemli nokta dekorasyonunuzu tamamlayan resim, fotoğraf ve baskılardan tercih etmenizdir. Baskıloji'deki tablo modellerini görüntülemek için buraya tıklayınız

Kanvas Tablolar da seçtiğiniz resimlerin üzerinde renk açısından tonlama yapılabilir. Yani renkleriyle oynayabilirsiniz. Hatta Kanvas Tablo resimlerinin üzerine doku-varak çalışmaları bile yapılabilmektedir. Bu şekilde dekorasyonunuzu tamamlayan çok şık tablolar elde edebilirsiniz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

- Baskıloji olarak “Türkiye'nin "en beğenilen ve tercih edilen kanvas tablo üretici ve pazarlayıcı firma vizyonu ile müşterilerimize tüm kanallardan kaliteli, hızlı, ve değer yaratan sorunsuz müşteri deneyimi yaşatmayı hedefleriz.

- Verdiğimiz hizmetin kalitesini garanti eder, müşterileri anlamak, ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler sunmak için gerekli çaba ve gayreti sarf ederiz.

- Baskıloji olarak müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz kanvas tablo üretimi ve pazarlama faaliyetinde, müşterilerimizin beklentilerini, şikayetlerini, öneri ve memnuniyetlerini kolaylıkla ve dikkatle dinler ve gerektiği durumlarda müşteri memnuniyetini sağlamak için telafi yöntemlerini uygularız.

- Varlık nedenimiz olan müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için tüm faaliyetlerimizde müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz.

- Müşterilerimizin beklentileri, gereksinimleri ve ilettiği geri bildirimleri doğrultusunda, yeni ürün ve hizmet tasarlamak ve mevcut tasarımları geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışır ve bu şekilde süreçlerimize aktif olarak katılmalarını sağlarız. Bu çerçevede baskıloji olarak sitemizde mevcut bulunan ürün yelpazesini oluştururken, müşteri katılımını sağlamak için gerekli yazılımsal verileri oluşturduk, oluşturmaya devam ederiz.

- Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve diğer paydaşlarımıza geri bildirimlerin nasıl değerlendirildiği konusunda yeterli bilgiyi verir ve açık davranırız.

- Müşterilerimizin geri bildirimleri esnasında elde edilen kişisel bilgilerini gizli tutar, bu konuda en üst düzeyde hassasiyet gösteririz. Tüm uygulamalarımızda kanuna ve yasal zorunluluklara uyup, "Müşteri Gizliliği"ni esas alarak hareket ederiz.

Dalisto Yazılım Reklam Danışmanlık ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Feritpaşa Mah. Kule Cad. Kule Plaza İş Merkezi Kat:8 No:8 Selçuklu 42040 Konya / Türkiye
T: +90 444 42 31
F: +90 332 234 07 16
E-posta: info@dalisto.com
Meram V.D. No: 268 043 43 58