Dorothea Rockburne

Dorothea Rockburne

320

Dorothea Rockburne adlı sanatçıya ait bu nadide çizimleri arzu ettiğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Dorothea Rockburne seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Dorothea Rockburne Kimdir?

Extasie, 1984 ve Extasie, 1984 gibi inanılmaz çalışmalarla yaşadığı çağa damgasını vurmuş olan Dorothea Rockburne hakkında öğrenmek isteyebileceğin bütün ilginç bilgilere ulaşmak için şuraya tıkla.

Dorothea Rockburne Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Evini Renlendirsin!

Dorothea Rockburne resimlerini 15.7.2020 tarihine özel bedava gönderim fırsatından yararlanarak hemen sipariş edip duvarına asabilir ya da tanıdıklarına farklı bir hediye olarak verebilirsin. Dört tarafımızı çeviren duvarların gün boyunca ruh halimize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de zihnimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman unutma. Arzu ettiğin kanvas tabloyu seçip yaşam yaşam alanını renklendir. Sonuçta sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu etkilemediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Dorothea Rockburne eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin gibi tasarlayabilirsin.


En beğenilen Dorothea Rockburne eserleri Kanvas Tablo'da!