Marcel Broodthaers

Marcel Broodthaers

29

Marcel Broodthaers adlı sanatçıya ait bu nadide çalışmaları arzu ettiğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Marcel Broodthaers seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Marcel Broodthaers Kimdir?

Fémur d’homme belge & fémur de la femme francaise, 1965 ve Ne diets pas que je ne l'ai pas dit - Le Perroquet, 1974 gibi inanılmaz resimlerle yaşadığı çağa damgasını vurmuş olan Marcel Broodthaers hakkında öğrenmek isteyebileceğin bütün ilginç bilgilere ulaşmak için şuraya tıkla.

Marcel Broodthaers Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Yaşamını Neşelendirsin!

Marcel Broodthaers çalışmalarını 11.7.2020 tarihine özel bedava gönderim fırsatından yararlanarak hemen sipariş edip duvarına asabilir ya da tanıdıklarına değişik bir hediye olarak takdim edebilirsin. Etrafımızı saran duvarların gün boyunca neşemize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de zihnimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman unutma. Hoşuna giden kanvas tabloyu seçip yaşam yaşam alanını renklendir. Sonuçta sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu şekillendirmediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Marcel Broodthaers eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları dilediğince şekillendirebilirsin.


En beğenilen Marcel Broodthaers eserleri Kanvas Tablo'da!