Marcel Broodthaers

Marcel Broodthaers

22

Marcel Broodthaers adlı sanatçıya ait bu nadide çalışmaları arzu ettiğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Marcel Broodthaers kategorimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Marcel Broodthaers Kimdir?

Le Corbeau et le Renard, 1967 ve Le Corbeau et le Renard, 1967 gibi inanılmaz eserlerle yaşadığı döneme damgasını vurmuş olan Marcel Broodthaers hakkında merak ettiğin bütün ilginç bilgilere erişmek için buraya tıkla.

Marcel Broodthaers Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Yaşamını Neşelendirsin!

Marcel Broodthaers çalışmalarını 17.6.2019 tarihine özel bedava gönderim fırsatından yararlanarak hemen satın alıp duvarına asabilir ya da sevdiklerine farklı bir hediye olarak sunabilirsin. Dört tarafımızı çeviren duvarların gün boyunca ruh halimize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de keyfimizi dinç tutacak inceliklere daima muhtaç olduğumuzu hiçbir zaman aklından çıkarma. İstediğin kanvas tabloyu seçip yaşam hayatını renklendir. Nihayetinde sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu etkilemediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Marcel Broodthaers eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin gibi şekillendirebilirsin.


En beğenilen Marcel Broodthaers eserleri Kanvas Tablo'da!