Marcel Broodthaers

Marcel Broodthaers

25

Marcel Broodthaers adlı sanatçıya ait bu eşsiz çalışmaları istediğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Marcel Broodthaers seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Marcel Broodthaers Kimdir?

L'erreur, 1966 ve L'erreur, 1966 gibi inanılmaz resimlerle yaşadığı döneme damgasını vurmuş olan Marcel Broodthaers hakkında merak ettiğin bütün ilginç bilgilere erişmek için buraya tıkla.

Marcel Broodthaers Tabloları Ücretsiz Kargo Avantajıyla Duvarlarını Neşelendirsin!

Marcel Broodthaers çalışmalarını 21.8.2019 tarihine özel bedava gönderim fırsatından yararlanarak hemen sipariş edip duvarına asabilir ya da dostlarına farklı bir hediye olarak verebilirsin. Dört tarafımızı çeviren duvarların gün boyunca ruh halimize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de zihnimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman unutma. Hoşuna giden kanvas tabloyu seçip yaşam yaşam alanını renklendir. Sonuçta sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu şekillendirmediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Marcel Broodthaers eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin gibi şekillendirebilirsin.


En beğenilen Marcel Broodthaers eserleri Kanvas Tablo'da!