Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

421

Leonardo da Vinci adlı sanatçıya ait bu nadide çalışmaları arzu ettiğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Leonardo da Vinci seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Leonardo da Vinci Kimdir?

Study of a Figure for the Battle of Anghiari ve Rearing horse, 1503 gibi inanılmaz resimlerle yaşadığı döneme damgasını vurmuş olan Leonardo da Vinci hakkında merak ettiğin bütün ilginç bilgilere erişmek için buraya tıkla.

Leonardo da Vinci Tabloları Ücretsiz Kargo Avantajıyla Odanı Renlendirsin!

Leonardo da Vinci çalışmalarını 25.3.2019 tarihine özel bedava gönderim fırsatından yararlanarak hemen sipariş edip duvarına asabilir ya da dostlarına farklı bir hediye olarak sunabilirsin. Dört tarafımızı çeviren duvarların gün boyunca ruh halimize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de zihnimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman aklından çıkarma. İstediğin kanvas tabloyu seçip yaşam hayatını renklendir. Nihayetinde sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu değiştirmediği sürece hiçbir ifade etmez.

Tablonu Dilediğin Gibi Tasarla

Leonardo da Vinci eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin gibi şekillendirebilirsin.


En beğenilen Leonardo da Vinci eserleri Kanvas Tablo'da!