Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci

478

Leonardo da Vinci adlı sanatçıya ait bu nadide eserleri istediğin şekil ve ölçülerde kanvas tablo olarak bastırabilir ya da Leonardo da Vinci kategorimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Leonardo da Vinci Kimdir?

Study of proportion, 1490 ve The Virgin of the Rocks, 1505 gibi inanılmaz eserlerle yaşadığı çağa damgasını vurmuş olan Leonardo da Vinci hakkında öğrenmek isteyebileceğin bütün ilginç bilgilere ulaşmak için şuraya tıkla.

Leonardo da Vinci Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Yaşamını Süslesin!

Leonardo da Vinci tablolarını 17.8.2019 gününe özel ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak hemen satın alıp duvarına asabilir ya da sevdiklerine farklı bir hediye olarak sunabilirsin. Dört tarafımızı çeviren duvarların gün boyunca ruh halimize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de zihnimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman unutma. Beğendiğin kanvas tabloyu seçip yaşam yaşam alanını renklendir. Sonuçta sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu etkilemediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Leonardo da Vinci eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin biçimde tasarlayabilirsin.


En beğenilen Leonardo da Vinci eserleri Kanvas Tablo'da!