Salvador Dali

Salvador Dali

800

Salvador Dali adlı sanatçıya ait bu nadide çalışmaları istediğin şekil ve boyutlarda kanvas tablo olarak satın alabilir ya da Salvador Dali seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Salvador Dali Kimdir?

Automatic Beginning of a Portrait of Gala (unfinished), 1932 ve Untitled - Scene in a Cabaret in Madrid, 1922 gibi inanılmaz resimlerle yaşadığı çağa damgasını vurmuş olan Salvador Dali hakkında öğrenmek isteyebileceğin bütün ilginç bilgilere ulaşmak için şuraya tıkla.

Salvador Dali Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Yaşamını Neşelendirsin!

Salvador Dali çalışmalarını 6.12.2020 gününe özel ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak hemen satın alıp duvarına asabilir ya da yakınlarına değişik bir hediye olarak takdim edebilirsin. Etrafımızı saran duvarların gün boyunca neşemize yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de içimizi dinç tutacak inceliklere daima muhtaç olduğumuzu hiçbir zaman aklından çıkarma. Arzu ettiğin kanvas tabloyu seçip yaşam hayatını renklendir. Nihayetinde sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu şekillendirmediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Salvador Dali eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları dilediğince tasarlayabilirsin.


En beğenilen Salvador Dali eserleri Kanvas Tablo'da!