Basuki Abdullah

Basuki Abdullah

360

Basuki Abdullah adlı sanatçıya ait bu eşsiz resimleri dilediğin şekil ve ölçülerde kanvas tablo olarak bastırabilir ya da Basuki Abdullah seçkimizdeki diğer tablo modellerine göz atabilirsin.

Basuki Abdullah Kimdir?

Portrait, 1970 ve Potret Wanita gibi inanılmaz resimlerle yaşadığı çağa damgasını vurmuş olan Basuki Abdullah hakkında öğrenmek isteyebileceğin bütün ilginç bilgilere ulaşmak için şuraya tıkla.

Basuki Abdullah Tabloları Ücretsiz Kargo Fırsatıyla Evini Süslesin!

Basuki Abdullah eserlerini 12.7.2020 gününe özel ücretsiz kargo fırsatından yararlanarak hemen satın alıp duvarına asabilir ya da yakınlarına farklı bir hediye olarak takdim edebilirsin. Etrafımızı saran duvarların gün boyunca ruh durumumuza yaptığı etkinin kaçınılmaz olduğunu ve bu yüzden de kalbimizi dinç tutacak inceliklere daima ihtiyaç duyduğumuzu hiçbir zaman unutma. Arzu ettiğin kanvas tabloyu seçip yaşam yaşam alanını renklendir. Sonuçta sanat, gündelik yaşamımızın içinde olmadığı ve onu şekillendirmediği sürece hiçbir anlam taşımaz.

Tablonu Dilediğin Şekilde Tasarla

Basuki Abdullah eserleri de dahil olmak üzere Baskıloji’deki bütün kanvas tabloları istediğin biçimde tasarlayabilirsin.


En beğenilen Basuki Abdullah eserleri Kanvas Tablo'da!